Дадзеныя для аплаты за трэніроўкі праз АРЫП для Астраўца

Пачынаючы з чэрвеня 2018 г. аплату за трэніроўкі магчыма рабіць праз сістэму "Разлік" (АРЫП). Аплата будзе магчымая пачынаючы з 11.06.2018
 
Ніжэй падаю дрэва аплаты, для тых, хто будзе рабіць аплату праз інтэрнэт-банк, а таксама праз тэрміналы:
 
Сістэма "Разлік" (АРЫП)
-
Гродзенская вобласць
-
г. Астравец
-
Адукацыя і развіццё
-
Спорт і фізічнае развіццё
Школы, клубы фітнэса, танца
-
ІП Кушнер А.У.
-
Фізкультурна-аздараўленчыя паслугі
-
Увядзіце ваш нумар у клубе альбо Нумар у клубе
-
З'яўляецца інфармацыя па плацяжы (прозвішча і імя выхаванца, населены пункт, нумар у клубе, сума аплаты) - спраўджваеце інфармацыю
-
Аплаціць
 
Інфармацыя па нумарах у клубе для выхаванцаў Fair Play Астравец: 
 
1 Горбачев Ярослав
2 Горбачев Юлиан
3 Чищевой Иван
4 Смоленчук Максим
5 Франк Адриан
6 Воевода Матвей
7 Солодухо Даниил
8 Островский Вадим
9 Русецкий Никита
10 Скрипник Антон
11 Ганжуров Никита
12 Пашко Дмитрий 
13 Перерва Павел
14 Медведев Роман
15 Моисеенко Захар
16 Канюка Максим
17 Кабардо Илья
18 Ковшик Ростислав
19 Якубцевич Федор
20 Кардис Александр
21 Колосов Олег
22 Коржов Данила
23 Бернацкий Максим
24 Стефанович Александр
25 Гичко Георгий
26 Милидович Александр
27 Малиновский Никита
28 Пашкевич Александр
29 Сорокин Дмитрий
30 Краско Антон
31 Дубровский Кирилл 
32 Суринович Арсений
33 Скакальский Павел 
34 Валеев Тимур
35 Ерин Глеб
36 Беспалов Даниил
37 Наливайко Александр
38 Кутко Роман
39 Санюкевич Глеб
40 Михалевич Захар
41 Мильгевич Виктор
42 Парамонов Яромир
43 Шиманский Никита
44 Шульгич Иван
45 Бунар Максим
46 Милько Иванна
47 Курдюмов Арсений
48 Дыдышко Артем
49 Лупяков Егор
50 Мальдис Егор
51 Алексеевец Арсений
52 Скакальский Роман
53 Гуляев Иван
54 Кулеш Глеб
55 Милидович Антон
56 Грошев Ян
57 Колосов Денис
58 Хорлоогийн Александр
59 Дублённых Михаил
60 Белая Софья
61 Едрышов Даниил
62 Кумища Глеб
63 Боронкин Владислав
64 Василевский Илья
65 Житкович Киррил
66 Покидов Серафим
67 Кравченко Евгения
68 Красовский Дмитрий
69 Медведев Киррил
70 Антонов Владислав
71 Зорка Марк
72 Валиев Илья
73 Волков Сева
74 Байдун Матвей
75 Кусойть Эвальд
76 Шеянов Глеб
77 Полонский Роман
78 Луда Глеб
79 Мекин Артем
80 Воробьев Даниил
81 Болбас Георгий
82 Сивец Денис
83 Муляр Иван 
84 Фахритдинов Роберт
85 Семиренко Максим 
86 Клементьев Матвей
87 Пикуль Павел
88 Карпенко Даниил